2012'de iPad yağacak!


Artık 2012'nin ilk yarısında çıkacağına kesin gözüyle bakılan iPad 3'ün, 2048 x 1536 çözünürlükte retina ekran ve geliştirilmiş pil performansı ile gelmesi bekleniyor. Fakat geri kalan donanımda kayda değecek bir değişiklik beklenmiyor. iPad 2'de kullanılan A5 işlemcisinin iPad 3'e de güç vermesine kesin gözüyle bakılıyor.
Digitimes haberinde, "gerçekten yeni ve geliştirilmiş bir iPad" için 2012'nin son çeyreğini beklememiz gerektiğini söylüyor. Digitimes'ın bahsettiği iPad 4, "9.7 inç retina ekran, daha da geliştirilmiş donanım ve entegre uygulamalar" ile rakipleri Windows 8 ve Android 4.0 ICS'li tabletlerle yarışabilecek şekilde tasarlanacak.
iPad 3'ün görünümde bir değişiklik olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Fakat Apple'ın fiyatta 100 dolar indirime gidip cihazı 399 dolara satacağı söylentileri var. 32GB iPad 2'nin üretim maliyetinin bile 337 dolar olduğu göz önünde bulundurursak, daha güçlü donanım ile gelmesi beklenen iPad 3'ün bu fiyattan satılması bize göre mümkün gözükmüyor. Ancak iPad 3 çıktığında, Apple aynı iPhone 4S'i çıkardığında yaptığı gibi iPad 2'nin fiyatını düşürerek daha geniş bütçe aralığında kullanıcıya ulaşabilir.
iPad 4, geliştirilmiş donanımla, A6 işlemciyle gelse bile, başarılı olması için donanımdan fazlası gerekiyor. Artırılmış hız ve verimlilik, yeni bir tasarım ve iOS'ta belirgin bir değişiklik yeni tabletin başarılı olması için başta gelen şartlar.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları