Archos'dan Android 3.2'li tablet!


Uzun zamandır heyecanla beklenen Android 3.2 Honeycomb işletim sistemine sahip Archos 80 G9, Archos patentli opsiyonel 3G USB aparatıyla birlikte piyasaya sunuluyor.
Archos 3G USB aparatı sayesinde, operator bağımsız her noktadan internete bağlanmak hem Tablet PC'nizle hem de kişisel bilgisayarınızla mümkün olabiliyor.
Avrupa'nın en büyük tablet PC üreticisi olan Archos'un adından sıkça söz ettiren ürünü Archos 80 G9, sahip olduğu üstün özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çekiyor. Android 3.2 Honeycomb işletim sistemine sahip Archos 80 G9, mobil olmanın rahatlığını üstün performansla birleştiriyor.
Archos 80 G9, 4:3 görüntü formatı, 1024x768 çözünürlük ve 8 inçlik ekran boyutuyla rahat taşınabilme ve kolay kullanım imkanı sağlıyor. 3G bağlantı sayesinde her yerden maillerinizi okuyabilir, ofis dokümanlarınızı düzenleyebilir, sosyal medya uygulamaları ile arkadaşlarınızla online görüşebilir ya da HD kamerası ile görüntülü görüşme yapabilir, güncel haberleri ve konuları internet üzerinden takip edebilir, kaybolduğunuzda GPS uygulamalarıyla istediğiniz yere ulaşabilir, bulunduğunuz yeri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
Ayrıca ses ve video konusundaki Archos'a özel yazılımlarıyla Full HD film seyredebilir ya da Archos'unuzu HD televizyonuza bağlayarak ailenizle birlikte film keyfi yaşayabilirsiniz. Kısacası Archos 80 G9, mobil dünyanın tüm rahatlığını şık bir tasarımla ve ileri teknolojiyle birlikte sunuyor. Sahip olduğu OMAP4 ARM CORTEXTM çift çekirdekli A9 işlemcisi sayesinde diğer güncel işlemcilere oranla tabletlerde uygulamaları daha hızlı çalıştırabiliyor.
Archos tarafından geliştirilen ve opsiyonel olarak sunulan Archos G9 3G USB aparatı, 3G bağlantısı isteyenlere özel, patentli bir çözüm sunuyor. 8 GB flaş depolama alanı, mikro SD kart yuvası ve HDMI çıkışı Archos 80 G9'un sahip olduğu özelliklerinden birkaçını oluşturuyor. Farklı ihtiyaç ve gelir segmentine uygun 3 modelle piyasaya giren Lidya Bilişim, ilk seri Archos ürünlerini Darty Mağazaları'ndan satışa sunuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları