Cep telefonunuz için ikinci ekran!


Çoğumuz büyük ve parlak ekranlı bir cep telefonuna sahip olmak isteriz. Ama Sony Ericsson bunu istemeyenler de olabileceğini düşünmüş olacak ki, LifeView isimli bu küçük cihazı kullanıcıların beğenisine sunmuş.

Bu yılın sonunda, 85 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan LifeView, aslında görüntü olarak 1.3 inç'lik ufak bir ekrana benziyor. Görevi ise, Android tabanlı Xperia X10 serisi cep telefonları ile bağlantıda kalıp pek çok şeyi telefonu cebinizden bile çıkartmadan yapmanızı sağlamak. Bağlantıyı Bluetooth aracılığıyla kuran LifeView, gelen çağrıları görmenizi, Facebook ve Twitter güncellemelerini takip etmenizi ve müzik oynatıcıyı kontrol etmenizi sağlıyor. Ayrıca cihaz Xperia cep telefonunu tarayarak uyumlu uygulamaları buluyor ve onlar üzerinde de kontrol sağlayabiliyor.

OLED teknolojisi ile üretilen bu ufak cihaz, telefonla 10 metreye kadar bağlantı kurabiliyor. LifeView ile birlikte bir asma aparatı ya da kolunuza takmanızı sağlayacak bir bilekliğe sahip olabileceğiz.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları