Chrome 29 hazır; İndirin!


Google, adres çubuğunda geliştirmeler sunan Chrome 29'un final sürümünü indirmeye sundu.

Masaüstü Chrome 29, adres çubuğu yoluyla sık ziyaret ettiğiniz web sitelerine göre "açılır öneriler" sunabiliyor. Google yazılım mühendisi Mark Pearson, bu sayede daha isabetli öneriler sunduklarını söylüyor. Daha akıllı arama önerilerinin yanında Mac kullanıcıları, yeni "zengin uyarı" desteğinden faydalanabiliyorlar. Bu işlev Windows kullanıcılarına Mayıs ayında gelmişti.

Chrome 29'daki bir başka yeni özellik, artık tüm eklentilerinizi sıfırlayarak varsayılanlara dönebilmeniz. Pearson bu sayede eklentilerle dolup taşan tarayıcınızı sıfırlamanın bir yolunu sunduklarını söylüyor. Ayarlar > Gelişmiş ayarlar altında bulunan bu işlev, temaları, yer imlerini ve uygulamaları sıfırlamıyor.

Bugünden itibaren güncellenmeye başlanan Chrome for Android ise "başlangıç ve kaydırma performansı" geliştirmeleriyle geliyor. Google, mobil tarayıcının WebRTC'yi desteklemeye başladığını da duyuruyor. Bunun anlamı, herhangi bir eklenti yüklemeden videolu görüşmelere katılmanın mümkün olacağı.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları