Chrome'u son damlasına kadar kullanın!


Danimarkalı bir cinsel içerik sitesi, Apple'ın iPhone'unu hediye edeceği erkeklere özel bir yarışma düzenliyor. Ancak yarışmayı kazanmak için istenen koşul, olay çıkaracak cinsten: Apple'ın popüler cebini elde edebilmek için katılımcının en küçük cinsel organa sahip olduğunu ispat etmesi gerekiyor.
Sitenin sahibi Morten Fabricius, cinsel organı küçük olup bu nedenle mutsuzluğa kapılan çok sayıda erkek bulunduğunu söylüyor. Fabricius, katılımcılardan cinsel organlarının şerit metre ile yan yana durduğu bir fotoğraf yollamalarını istiyor. Yarışmada katılımcılar arasında en küçük cinsel organa sahip olduğunu ispat eden birinciye bir iPhone, ikinciye ve üçüncüye birer yeni iPad hediye edilecek.
Fabricius, düzenledikleri yarışmanın "hassas olabilecek bir konuya" insanların esprili bir biçimde yaklaşmasını sağlayabileceğini umuyor. Yarışmaya sadece Danimarkalıların mı katılabildiği, birinciye verilecek olan iPhone'un Apple'ın şeklini 4 inç'e büyüttüğü iPhone 5 olup olmadığı ise tam olarak belli değil.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları