DataStar'dan USB 3.0'lı yeni bir flash bellek!


ADATA'nın Türkiye distribütörü DataStar, kullanıcı gereksinimleriyle gelişen teknolojiyi bir araya getiren ürünlerle portföyünü zenginleştiriyor. Bunlardan biri de ADATA'nın USB 3.0 arabirimini kullanan N005 PRO flash belleği. DataStar tarafından satışa sunulan Nobility N005 PRO, ADATA'nın Nobility (Asalet) serisinden bir model. Ürün gerek tasarımı gerek teknik özellikleriyle bu sınıfı hak ettiğini kanıtlıyor.
Ultra hızlı bir ürün olan N005 PRO, veri aktarım hızını USB 2.0'a oranla neredeyse yüzde 600 artırmış durumda. 64GB'a kadar kapasite seçeneği sunan bu flash bellek, video gibi en büyük dosyaları bile ultra hızlı bir şekilde depolayarak, her yerde erişme olanağı sunuyor. Hızlı veri transferi yapan ürünün okuma hızı saniyede 180MB'a, yazma hızı ise 90MB'a kadar çıkabiliyor. 16, 32 ve 64GB kapasite seçenekleri ile sunulan ürün, bu açıdan da tatmin edici.
Rafine bir şıklık
ADATA Nobility N005 PRO sadece teknik açıdan değil, şıklığı ile de göz dolduruyor. Ürünün parlak eloksallı alüminyum kasası bir titanyum kaplama ile tamamlanmış. Bu metalik gri kaplama ürüne basit ama asil bir şıklık veriyor. Kapağın kaybolması, nereye konulduğunun hatırlanamaması gibi sorunları ortadan kaldırmak için de kapak flash belleğin arkasına takılabilecek şekilde tasarlanmış.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları