Exper'den karizmanızı tamamlayacak PC


Exper, taşıması kolay ve güçlü donanım özelliğine sahip dizüstü bilgisayar arayanlar için tasarladığı NC44K'yı satışa sundu. 13.3 inç kategorisinde üretilen yeni Karizma, fırçalanmış metalik gri dış kaplamasıyla dikkat çekmeyi başarıyor.
Küçük boyutlarına rağmen, iyi bir iş çıkaran Exper NC44K, multimedya tutkunları için biçilmiş kaftan. Müzik, oyun ve video meraklıları için klavye seti üzerinde barındırdığı güçlü stereo hoparlörleri ile ses keyfi sunan yeni Karizma, Intel'in gelişmiş işlemci mimari teknolojisinin 2'nci nesil Intel Core 2310M modeli ile güçlendirildi.
Turbo Boost 2.0 ile zorlayıcı görevlere dahi meydan okuyan NC44K, "Hyper Threading" teknolojisiyle de uygulamalar arası geçişi ve çoklu görevlerde yürütme süresini hızlı bir şekilde kadar gerçekleştiriyor. Enerji kullanımında da tasarruflu olan Karizma, 13.3 inç parlak ekranının yanısıra entegre HD Graphics özelliği ile kullanıcısına daha net görüntü, gerçeğe yakın ses ve video deneyimi sağlıyor.
1.8 kg ağırlığı ve 2.8 cm inceliğiyle bilgisayar taşımayı keyfe dönüştürüyor. Microsoft'un performansını yukarı taşıyan Windows 7 Home Basic 64 Bit işletim sisteminin kullanıldığı üründe, 4 GB DDR3 bellek ile aynı anda birçok işlemi gerçekleştirilebiliyor. 400 GB SATA sabit sürücüsüyle kullanıcısına güvenli ve geniş depolama alanı sağlayan NC44K, büyük ve estetik tuş takımının yanısıra touchpad'i ile de kullanım konforu sunuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları