Galaxy S3 Mini hakkında bilmeniz gerekenler


Samsung'un popüler telefonu Galaxy S3'ün küçültülmüş sürümü Galaxy S3 Mini, geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Galaxy S3 Mini, S3'e uygun fiyatlı bir alternatif olacak gibi görünse de ona göre bazı farkları var ve bazılarımızı hayal kırıklığına uğratabilir. İşte Galaxy S3 Mini hakkında bilmeniz gerekenler.
Tasarımı: Galaxy S3 Mini, orijinal Galaxy S3 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip, sadece biraz daha küçük. Telefonun şekli ve giriş düğmesi, Galaxy S3 ile hemen hemen aynı. Bununla birlikte kalan özellikleri Galaxy S3 ile o kadar da eşleşmiyor.
Ekranı: Galaxy S3 Mini, 4 inç Super AMOLED ekranla geliyor, ancak sadece 480x800 çözünürlük (Galaxy S2'inki ile aynı) sunuyor. Bu çözünürlük çok düşük olmayabilir, ancak yine de 720p çözünürlük sunan S3'ünkinden oldukça uzak. Yine de S3 Mini'de oyun oynarken ve film seyrederken önemli bir kalite kaybı yaşamayacaksınız.
İşletim sistemi: Galaxy S3 Mini, Android'in son sürümü Jelly Bean ile geliyor. S3 Mini, bu haliyle birçok bölgede hala Jelly Bean'i bekleyen Galaxy S3'den bir adım öne çıkıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları