Galaxy S4'ler artık "taş gibi" olacak!


Cep telefonlarımız her geçen gün daha da akıllanıyor, her geçen gün daha da farklı özelliklere kavuşuyorlar. Fakat ne yazık ki aynı zamanda bir o kadar kırılgan hale geliyorlar. Hatta donanımsal olarak ne kadar gelişirlerse gelişsinler, çevre faktörlerine karşı sahip oldukları dayanıklılık bir hayli düşük seviyelerde.
Galaxy S4 kullanıcılarına, tam da bu konuda müjdeli bir haberimiz var... Bugüne kadar üretilmiş olan klasik telefon kılıflarını tamamen sollayacak olan LifeProof markalı ürün, "nuud" ve "fre" olarak iki farklı model ile karşımıza çıkıyor. Ürünlerin her ikisi de suya karşı yüzde yüz dayanıklılık sağlamayı garanti ediyor. Modellerden bir tanesinin kapak tarafı tamamen açıkken, diğeri çizilmelere karşı özel bir kapak sistemi kullanıyor.
LifeProof kılıflar, askeri standartlar olan 810F-516'e bağlı kalınarak üretilmiş ve iki metre düşüş mesafesine kadar kavradıkları cihazı rahatlıkla koruyabiliyorlar. Sahip oldukları Ingress Protection özelliği sayesindeyse, en az iki metre su altına kadar telefon ile inmemize olanak tanıyan nuud ve fre modelleri, kamera üzerinde bulunan özel bir tabaka ile su altında yapacağımız fotoğraf çekimlerinde de en net görüntüyü almanıza olanak tanıyor.
Ekim ayı itibarı ile sadece Galaxy S4 telefonlar için satışa çıkacak olan nuud ve fre, 89.99 dolar (yurtdışı) etiket fiyatına sahip olacak.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları