Geri dönmeyi başaran 10 teknoloji


Zamanlama, teknolojik ürünlerin çıkışı için son derece önemli faktörlerden. Parlak, yenlikçi fikirler ve harika ürünler, bazen küçük bir zamanlama hatasının kurbanı olabiliyorlar. Ancak bazı teknolojilere ikinci bir şans tanınmıyor da değil. İşte önce kayıplara karışan, ancak geri dönmeyi başarmış o 10 teknoloji:
Kalem: Bir zamanlar PDA'dalarda kullanılan ve Steve Jobs'un karşı olduğu kalemler, geri dönüşe hazırlar. Samsung ve HTC, bazı ürünlerine kalem ekliyor, Microsoft ise yeni Surface tabletinde kalemlerde hızlı tepki sağlayan dijital mürekkep desteğini sunacak.
3D: Birkaç kez batıp çıkan 3D teknolojisi, bugün televizyonlar, oyun konsolları ve telefonlardaki yerini almayı başladı. Bununla birlikte tarihe bakacak olursak 3D'nin yine ortadan kaybolması olası.
IBM: IBM, 1990'ların başlarında rakiplerinin etkisi altında zor anlar yaşamış ve milyarlarca dolar kayba uğramıştı. Şirketin yeni patronu Louis Gerstner, 1993'de IBM'i birkaç parçaya ayırdı ve OS/2 gibi projeleri sonlandırdı. 1993'de iflasın sınırına gelen IBM, bugün 235 milyar dolarlık bir değere ulaşmayı başarmış bulunuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları