Google Glass'ı denedik!


Şu an Google Glass'a sahip olan kullanıcıların sayısı oldukça kısıtlı. Google'ın belirli sayıda dağıttığı giyilebilir bilgisayarı, çoğumuzun merak ettiği cihazlar arasında. San Francisco'daki Google I/O etkinliğinde Glass'lı birçok kişiye rastladık. Bu arada gözlüğü elimize alıp deneme şansımız da oldu. İşte Glass ile ilk deneyimimiz.
Glass'ı gözünüze takmak...
Google Glass'ı giymeden önce onları tıpkı normal gözlükler gibi ayarlamanız gerekiyor. Genellikle burun kısmını ayarlamanız gerekiyor, çünkü Glass'ın titanyum şeridinin göz çizginizin biraz üstünde durması gerekiyor.
Dikdörtgen şeklindeki ekran, gözünüzün biraz üstünde duruyor. Ekrana bakmak için bir miktar yukarı bakmanız gerekiyor, bu sayede Glass görüş açınızı kısıtlamıyor.
Glass'ın iyi bir yanı, giydiğiniz sürece onu kullanmasanız bile sizi rahatsız etmiyor olması. Glass'ın ekranı kullanılmadığında hemen sönük hale geliyor, kullanırken etrafınızı görmenize engel olmuyor. Size garip ve meraklı gözlerle bakanlar dışında, onu giydiğinizi unutmanız oldukça kolailgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları