Google ilk kez Android 5'ten bahsetti!


Android 4.0 çıktı ama birçok model halen kendisini sadece uzaktan görebiliyor. Google ise şimdiden bir sonraki güncelleme olan Android 5.0'ın sinyallerini vermiş durumda.
Google konu hakkında çok fazla konuşmaya yeltenmiyor ama teknoloji dünyasında dolaşan dedikodulara göre Android 5.0 yaz sona ermeden kullanıcıların beğenisine sunulacak. Google'ın telefon mühendisliği başkan yardımcısı Hiroshi Lockheimer'e göreyse durum bundan çok daha farklı. Wolrd Congress 2012'de bir teknoloji sitesine verdiği net cevaplarda, yeni güncellemenin sonbahardan önce tamamlanmasının bir hayli zor göründüğüne değindi. Lockheimer konuşmasında sözlerine şu şekilde devam etti; "Andirod 4 piyasaya çıktıktan sonra gündeme gelen Android 5 için herhangi bir çıkış tarihi vermemiz imkansız zira halen yeni sistemin üzerinde çalışılması gereken fazlaca nokta bulunuyor."
Her yıl bir adet Andorid güncellemesi çıkarttıklarına da değinen başkan yardımcısı, bu sayede yeni sistemin 2012 yılının sonlarına doğru hazır olacağına da deyinmiş oldu.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları