HTC ve Beats'ten önemli açıklama!


Beats ses teknolojisi, HTC'nin ceplerini farklılaştıran önemli unsurlardan. Son günlerde ortaya çıkan bir söylenti ise Beats'in HTC ile ortaklığından memnun olmadığı, HTC'deki hisselerini bir başka firmanın satın almasını istediği yönündeydi. Şimdi ise HTC'den raporların tam aksine bir açıklama geldi. Tayvanlı firma (ve Beats), aralarında herhangi bir sorunun olmadığını, tersine beraber çalışmaktan memnuniyet duyduklarını söylüyor. İşte HTC ve Beats'in açıklaması.

"Dünya çapında birinci sınıf bir şirket olan Beats, kullanıcılarına ses deneyimini yeniden tanımlamaktadır. HTC ve Beats müşterileri için mobil ses deneyimleri yaratmak amacıyla ortaklaşa iş yapmaktan son derece memnundur. Bu doğrultuda HTC'nin Beats ile bütünleştirilmiş ürünleri global marketlerde bulunmaktadır. Ayrıca HTC ve Beats'ın işbirliğinden çıkan ürünlerinin yüksek standartları ve performansından etkilendiğimizi de belirtmek isteriz."

Beats'in HTC ortaklığında sorun çıkarmasına neden olarak, HTC'nin satışlarının gerilemesi sebep gösterilmişti. Ancak bu açıklama, söylentilere şimdilik bir nokta koyuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları