İnce ve şık Satellite L-serisi tanıtıldı!


TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, Satellite L-serisi eğlence özellikli notebooklarını duyurdu. Tam ekran dokunmatik özelliği gibi en yeni teknolojileri sunan Satellite L-serisi dikkate değer performans, hafiflik, tam dokunmatik ekran ve kullanım kolaylığını uygun fiyat ile bir araya getiriyor.
 
Yeni rafine görünümleri ile ince ve zarif cihazlar

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada, "Satellite L-serisi hem günlük bilgisayar uygulamalarını yürütmek, hem de yüksek kaliteli multimedya içerik yaratmak için gerekli gücü sağlayarak pek çok notebook kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılıyor.  Yeni L-serisini üç farklı ekran boyutu ile sunuyoruz. Serinin en küçüğü yalnızca 24 mm kalınlığında ve 2 kg. ağırlığında olmakla birlikte etkileyici bir geniş ekrana sahip" dedi. 43.9 cm(17.3"), 39.6 cm (15.6") ve 35.8 cm (14.1") ekran boyutlarında sunulan tüm modeller, yeni tasarım unsurlarına sahip. Her versiyonda farklı renk seçenekleri sunulurken tümü parlak çerçeveli tiled klavyeye uyumlu parlak kaplamaya ve mat tuşlara sahip. L40t, L40Dt, L50t, ve L50Dt modelleri seçkin gümüş renge sahip ve on noktalı "dokun ve kaydır" hareketlerini destekleyen gelişmiş dokunmatik ekran özelliği bulunuyor.

Toshiba Split Screen Ekran Yazılımı ise dokunmatik ekran üzerinde sezgisel navigasyon için geliştirilmiş bir başka kullanışlı araç. Bu yazılım açık pencereleri notebook'un geniş ekranı üzerinde belirli bir sıraya göre düzenleme özelliği ile çoklu işlem "multi tasking" kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Aynı akıllı telefon yada tabletlerde olduğu gibi notebook'un kontrolü ve navigasyonu sezgisel ve kullanışlı hale geliyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları