iPad mini'nin kuyruğu da minik oldu


Apple severlerin iOS cihazlarına ilgisinin azalıp azalmadığı, bugünlerin tartışma konularından. 23 Ekim akşamı tanıtılan iPad mini ve dördüncü jenerasyon iPad, Apple mağazlarında alışıldık kuyrukları oluşturmayı başaramadı.
Her ne kadar Apple'dan gelen açıklama, hafta sonunda 3 milyon adet pad mini satıldığı yönünde olsa da, Reuters'ın raporuna göre Sydney'deki Apple Store'da kuyrukta bekleyenlerin sayısı sadece 50 kişiydi. Ancak yeni iPhone'lar çıktığında bu kuyruk, çok daha uzundu. Tokyo, Japonya ve Seoul, Güney Kore'de de durumun benzer olduğu, sadece yaklaşık 100 kişinin kuyrukta beklediği söyleniyor. New York'daki ünlü Fifth Avenue'de bulunan Apple Store'un önünde saat 22.00'dan itibaren kuyruk oluşmaya başladığı söyleniyor. Ancak News.com'un raporuna göre mağaza, önceden açıklandığı gibi 08:00'da değil 10:00'da açılmış.
Yine de Sandy Kasırgası'nın ardından henüz toparlanmaya başlayan New York'da iPad sırasına giren birilerinin olması, sadık Apple hayranlarının tüm hayat şartlarına rağmen yeni oyuncaklarını istediklerini gösteriyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları