iPhone 5 elimizde!


Artık biliyoruz: Apple'ın yeni telefonu iPhone 5, 4 inçlik bir ekrana sahip. Bu bilginin tek kaynağı Apple'ın tanıtımı değil. Yeni iPhone'u tanıtımın hemen ardından bizzat deneme fırsatı bulduk. Apple'ın iOS 6 işletim sistemi ve nano SIM kartına sahip yeni nesil telefonu beklentilere cevap verebilecek mi? İşte ilk izlenimlerimiz.
Tasarım
Yeni iPhone, ilk bakışta hemen kendini belli ediyor. Zaten Apple gibi tasarım alanında öncü bir şirketten başka türlüsünü beklemek hata olur. Son derece şık ve ele oturan kasası, metal bir çerçeveye sahip. Yeni tasarım çok zarif.
Daha ince, daha büyük
Cihaz önceki modellerden daha ince (sadece 7,6 mm) ama daha uzun. Arka yüzey cam yerine bu sefer alüminyumdan yapılmış, bu da telefonun daha hafif olmasını sağlamış: 112 gram. Azalan ağırlığı ve incelen kasası belki herkesin hoşuna gitmeyecektir. Ne de olsa bazı tüketiciler telefonun ağır olmasını kalite ile özdeşleştiriyor. Yine de bizce telefon bariz bir şekilde hafif ama ele gayet güzel oturuyor, işçilik çok iyi ve kalitesini hissettiriyor. Ayrıca kasanın yeni boyutları, 3,5 yerine beklendiği gibi 4 inçlik bir ekran kullanılmasını sağlamış.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları