iPhone 5 için dev tarih iddiası


Sızan iPhone tasarımlarının ardından, Apple hayranlarının merakla beklediği iOS oyuncağının şimdi de yepyeni çıkış tarihi söylentileriyle karşınızdayız. Çeşitli kaynaklardan gelen bilgiler, iPhone 5'in bu sene 12 Eylül'de tanıtılacağı yönünde.
Dün ismi belirtilmeyen bir kaynağın iPhone 5'in 12 Eylül'de duyurulacağını iddia etmesinin hemen ardından, Reuters da kendi "konuyla ilgili kaynakları" yoluyla bu tarihi onayladığını açıkladı. Dahası, AllThingsD web sitesi de Apple'ın 9 Eylül (Pazar) ile 12 Eylül (Çarşamba) arasında bir tarihte bir etkinlik planladığını iddia ediyor. Siteye göre bu etkinlikte yeni bir iPhone tanıtılması muhtemel.
Reuters, 12 Eylül tarihinin değişebileceğini de vurguluyor. Bunun nedeni Apple'ın IFA 2012'de rakiplerinin ne gibi ürünler tanıtacağını takip etmesi ve buna göre plan yapması olarak gösteriliyor. Hakkında birçok söylenti çıkan "iPad Mini" hakkında ise hala somut bir veri bulunmuyor, dolayısıyla cihazın gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği bile henüz belli değil.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları