iPhone araç kiti ile konforunuzu artırın!


iPhone kullanıcıları için birçok yönden kolaylık sağlayan Kensington Assistone araç kiti otomobilinizin vazgeçilmez bir parçası olacak. iPhone' nunuzu şarj etme, kablosuz telefon görüşmeleri yapabilme, ses komutları ile kullanabilme, iyi kalitede müzik dinleyebilme gibi özellikler sunan Kensington Assistone araç kitini aracınızın camına ya da kalorifer peteklerine takabilirsiniz.
Kensington Assistone, gürültü kesici mikrofon ve net bir ses için patentli teknolojiye sahiptir. Voice Activation programını IPhone' nunuza yüklediğinizde gelen çağrıları yanıtlama, reddetme, çağrı yapma, müzikleri dinleme komutlarını sesinizle verebilirsiniz.* Bu komutları Voice Activation programı sayesinde ses ile vermek istemezseniz gelen aramayı kabul etme ya da reddetme gibi telefon görüşmesi işlemlerini tek tuş ile kolayca yapabilirsiniz.
iPhone tutacağı telefonunuzun araç içinde güvende olmasını sağlar. Tutacağa yerleştirip gerekli ayarları yaptıktan sonra telefonunuz şarj etmeye başlar ve böylece hiçbir zaman şarj sorunu yaşamazsınız. Bluetooth özelliğini kullanmadığınızda iPhone' nunuzdaki müzikleri Kensington Assistone araç kitinin hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz. Bluetooth eşleşmesini çok rahat bir şekilde yapabilir, bluetooth kiti kendiliğinden bağlantı sağlayarak, iPhone' nunuzu bir kere eşleştirdikten sonra tekrar eşleştirmeyle uğraşmazsınız. 2011 CES Innovations and Engineering Ödülünün sahibi olan ve iPhone'lar için tasarlanmış bu ürün iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS ve iPhone 4 modelleriyle uyumludur.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları