Kablosuz hoparlör yuvası Haziran'da Türkiye'de!


Sony, Mayıs ayında Türkiye'deki müzikseverlerle buluşacak olan yeni X Serisi 'Made for iPod/iPhone/iPad' hoparlör yuvası RDP-X200iP modeli ile tüketicilere, "ses ve tasarım arayışınızdan sakın taviz vermeyin" diyor.
Günümüzün dijital yaşam tarzına uygun olarak tasarlanan yeni X Serisi, müziğin tadını tam da istediğiniz şekilde çıkartmanızı sağlıyor. Kullanıcılar, iPod/iPhone/iPad'lerini yuvaya yerleştiriyor, bir yandan cihazları şarj olurken diğer yandan kendilerini müziğe bırakabiliyor ya da bunun yerine, iPod/iPhone/iPad, akıllı telefon, tablet veya kişisel bilgisayarlarından evdeki kablosuz ağlar üzerinden müzik yayını yapabiliyor.
Yeni model, her koşulda, kullanıcının, mobil cihazını yanında tutarken bir yandan da müziğin tadını çıkarmasının iyi bir yolu oluyor. İster yuvada olsun ister kablosuz ağ üzerinde, X Serisi'ni her türlü yaşam alanının merkezine oturtacak güce ve zengin detaylara sahip ses ile ödüllendiriliyor.
X Serisi kullanıcı, o anda ne yapıyor olursa olsun, kablosuz olarak bağlanmak ve müzik koleksiyonunun keyfine varmak için daha fazla seçenek sunuyor. Kullanıcılar, en sevdikleri şarkıları, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar veya kişisel bilgisayarlarından Bluetooth üzerinden aktarıp, yayınlayabiliyor.
Sony'nin yeni X Serisi RDP-X200iP modeliaynı zamanda 40W toplam hoparlör gücü de sağlıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları