Kingston'dan SDXC Class 10 bellek kartı


Kingston Technology'nin flash belleklerini üreten Kingston Digital Inc., fiyata duyarlı müşterilerini mutlu edecek yeni SDXC Class 10 bellek kartının duyurusunu yaptı.
SDXC Class 10 bellek kartı, bütçeleri zorlamayan hesaplı fiyatının yanı sıra uzun HD videoların ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların ideal mobil depolama ortamı olarak kendisinden söz ettirmeye hazırlanıyor.Bellek teknolojilerinde standartları koyan SD Association'ın yayınladığı özelliklerle uyumlu olan Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Class bellek kartı, 4 GB'dan büyük dosyalar gibi çok geniş veri hacimlerini yönetebilmek için exFAT dosya sistemini kullanıyor.  64 GB'dan 128 GB'a kadar kapasitelerle sunulan bu kartlar, SDXC uyumlu kişisel elektronik cihazların yanı sıra bugün pazardaki en kaliteli fotoğraf ve video kameraların veri depolama ihtiyaçlarına güçlü bir yanıt veriyor. Ayrıca Class 10 olarak bilinen "hız" standardıyla üretilen SDXC kartlar, SDXC uyumlu cihazlar için saniyede 10 MB sürdürülebilir veri aktarım hızıyla ideal performansı veriyor.
Kingston'ın flash bellek bölümünün yöneticisi Andrew Ewing, Kingston'ın yeni SDXC kartları hakkında şunları söyledi: "Özellikle standart SD kartlarla aynı boyutlara sahip olan SDXC kartlarımız, yalnızca SDXC formatını tanıyan cihazlarda kullanılabiliyor. Fotoğraf makinelerinde veya video kameralarında SDXC logosunu gören müşterilerimiz kendilerine devasa bir bellek kapasitesi sunmaya hazır bu kartlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirler".
Güvenilirlikleri ve sağlamlıklarına ek olarak hareketsiz sabit bileşenlerle üretilen Kingston SDXC bellek kartlarında aşınmaya ya da bozulmaya açık hareketli parçalar bulunmuyor. Gerekli bütün testlerden geçen tüm kartlar, ömür boyu garanti ve ücretsiz canlı teknik destek güvencesiyle tüketiciye sunuluyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları