Kısa mesajlardan yapılan kitap


İnternet ve teknoloji piyasasında olup biten ilginçliklere bir yenisi daha eklendi. Bu sefer sadece bir kitaptan ibaret olan gelişme, teknolojinin ne derece farklı amaçlar için kullanılabileceğine büyük bir örnek teşkil ediyor.
Tracy Moberly isimli bir kadın, yeni kitabına "Text me up" ismini verdi. İlk başta gelişi güzel bir isimmiş gibi gözüken kitapsa, ta ki onu elinize alıp ne hakkında olduğuna bakıncaya kadar gizemi sürdürmeye devam ediyor. Moberly bu kitapta, 1999 ile 2010 yılları arasında attığı bütün kısa mesajları baştan sona oturup okuyarak, hayat hakkındaki deneyimlerini yazmış bulunuyor. İçerisinde binlerce mesajdan alıntılar bulunan kitap sadece metinlerden ibaret de değil.
Kitabın içerisinde yaşadığı olaylarla ilgili birçok yorumda bulunan Moberly, aynı zaman yaptığı birçok çizimle de okuyucu üzerinde farklı bir etki yaratıyor. Teknolojinin hayatlarımıza yön verişini birebir olarak bize sunan kitap, yakın zaman da çok satanlar listesinde yerini alacaktır.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları