Konsol yarışları son düzlüğe döndü


Son günlerde artan yeni nesil konsol konuşmaları ve piyasadaki artan yeni konsol talebine sonunda bir cevap geldi. Sony ve Microsoft oyun severlerin bu kışı da geçirmeleri için artık son tekliflerini sundu.
İlk haber Sony cephesinden geldi. Firma, "Black Friday" olarak bilinen ve indirimlerin tavan yaptığı bu özel güne, iki adet paket hazırlamış durumda. Bunlardan ilki "Complete Entertainmet Bundle." Bu bundle içerisinde 160 GB'lık bir adet PS3, fazladan bir oyun kolu ve fazlasıyla sevilen oyunlar olan Ratchet & Clank: All 4 One ve de Little Big Planet 2 bulunacak. Ayrıca bir aylık Playstation Plus üyeliği de paketi alanlara hediye edilecek.
Sony'nin hazırladığı ikinci paketse, isminden de anlaşılabileceği üzere daha çok aksiyona yönelik. "Mayhem Edition" Playstation Move paketi adı altında satışa sunulacak olan ürün, içerisinde Resistance 3 ve Killzone 3 gibi iki tane harika ve sadece PS3'e özel FPS bulunduracak. Pek tabii bu oyunları keyifle oynayabilmemiz ve oyun kollarına bağlı kalmamamız için paketin içerisine dahil edilen "Sharpshooter"ı da unutmamak lazım.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları