LG Optimus Me Türkiye'de!


"Eski Telefonunu Getir, Yeni Akıllı Telefon Optimus Me (P350)'yi Götür" kampanyası ile Türkiye pazarına giriş yapan LG Optimus Me, LG Electronics (LG)'nin Türkiye'de piyasaya sunduğu en yeni akıllı telefonlarından.
108x57,5x12.2 mm ebatlarında ve 130gram ağırlığında tasarlanan LG Optimus Me (P350)'de, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 "Froyo" sürümü kullanıldı. 2.8 inç boyutunda ve 240x320 piksel(QVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana, 150 MB dahili belleğe, microSD kart girişine(32 GB'a kadar genişletilebilen), microUSB portuna, 3.0 megapiksel kameraya, Bluetooth, GPS, Wi-Fi desteğine sahip. Mikro Titan, Doğal Gümüş ve TOZ Pembe renk seçenekleri ile şıklıkta sınır tanımayan, taşımayı ve kullanımı kolaylaştıran yuvarlak tasarımıyla Optimus Me kampanya kapsamındaki uygun fiyatıyla kullanıcıları etkileyebilir. Turkcell İletişim Merkezleri'ne eski telefonun getiren tüketiciler, 50 TL indirimle LG'nin bu cebine 399 TL'ye sahip olabilecekler...
LG Optimus Me, 600 MHz'lik CPU işlemcisiyle hızda ve performansta kullanıcılara gücü hissettiriyor. İnternet tarayıcısının hızı kullanıcılara telefonda PC hızı yaşatıyor.
LG Optimus Me kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri ile de rakiplerine oranla bir adım öne çıkıyor. Hızlı ve kullanıcı dostu sesli arama uygulaması ile bilgilerinize ulaşmanız için
seslenmeniz yeterli. Sezgileri güçlü "zoom" özelliği bütün içeriklerin detaylarını görmek için bir dokunuşunuzu yeterli kılıyor.
Basın bülteninden derlenmiştir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları