Logitech Touch Keyboard K400r


Yüksek kalitedeki aksesuarlarıyla yakından tanıdığımız Logitech, Wireless Touch Keyboard K400r adlı yeni klavyesinde kullanıcıları fare kullanma derdinden kurtarıyor. Klavye, gün içinde bir fareye fazla ihtiyaç duymayan ve masasının üzerini derli toplu tutmak isteyen kullanıcılara ek olarak, evindeki salonundaki televizyona bir bilgisayar bağlamış olanlar için de kullanım alanı kapsamında. Son dönemlerin en popüler ürünlerinden biri olan akıllı televizyonlar ve tabletler de kullanım alanına giriyor. Bildiğiniz gibi akıllı televizyonların büyük çoğunluğu klavye bağlantısına da destek veriyor ve klavyeyle yazı yazmak kumandayla uğraşmaktan çok daha hızlı ve kolay.
Logitech Wireless Touch Keyboard K400r enerji ihtiyacını iki adet AA pille karşılıyor. Logitech'in son derece küçük boyutlarda olan Unifying alıcısı kullanılarak 2,4 GHz frekansında iletişim sağlanıyor. Kutuya dâhil edilenlerin arasında Unifying alıcının bir USB bellek boyutuna çıkabilmesini sağlayan bir adaptör de var. Böylece dar bölgelere alıcının takılması kolaylaşıyor. Dikkat çekici detaylardan bir diğeri de alıcının isteğe bağlı olarak pil kapağının altındaki özel bir bölgede saklanabilmesi. İletişim 10 metre alan içisinde sorunsuzca gerçekleşebiliyor.
Malzeme kalitesi çok fazla yüksek olmasa da sıradan sayılamaz. Multimedya tuşlarına yer verilmemiş olsa da, herkesin ihtiyaç duyacağı kısayollar ihmal edilmemiş. Touchpad için sağ taraf seçilmiş durumda. 9 cm ölçüdeki hareket yüzeyi fazlasıyla yeterli. Farenin sol ve sağ tıklama işlevine denk gelen tuşlar rahat kullanılıyor. Öte yandan, klavyenin sol üst köşesine de fare sol tıklaması işlevi gören bir kısayol tuşu yerleştirilmiş durumda. Logitech Wireless Touch Keyboard K400r kısıtlı bir kitleye hitap etse de tercih edilebilecek en iyi seçenekler arasında.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları