Matematik ile eğlenmenin yeni yolu!


Mathemabeat her yaştan oyuncuya hitap eden bir matematik bulmaca oyunudur. Temel matematik bilgisi olan herkesin kolayca oynayabileceği Mathemabeat; matematiğin çok eğlenceli, heyecanlı olduğunun kanıtı!
Mathemabeat, kendi türündeki uygulamalardan özgün oynanabilirliği, IQ derecelendirme sistemi ve multiplayer özellikleri ile sıyrılıyor.
Mathemabeat'te oyuncunun temel amacı; yüksek IQ seviyelerine ulaşarak, seviyesini korumak olarak özetlenebilir.
IQ derecelendirme nedir ve nasıl çalışır? Her Mathemabeat oyuncusu oyuna 80 IQ puanı ile başlar. Single ve multiplayer modlarını oynayarak yüksek puanlar elde ederek rakiplerini yenmeye başladığında, IQ puanı yükselmeye başlar. Oyuncunun her oyunda elde ettiği veriler Mathemabeat sunucularına gönderilir ve tüm dünya ortalaması ve bunun gibi bazı parametrelere göre işlenerek 80 ile 200 arasında bir puana dönüştürülür. 200 IQ puanına ulaşan oyuncu bu puanı elinde tutabilmek için oynamaya devam ederek yüksek puanlar elde etmelidir.
Mathemabeat'te oyuncunun istatistiklerini takip edebilmesi ve güncel puanını izleyebilmesi için Math-o-Brain adında bir cihaz bulunmaktadır. Oyuncunun tüm verilerini çok şık bir yolla gösterebilen bu cihaz, güncel IQ puanına tepki verebilen bir beyin animasyonu da içermektedir. Tüm dünyada en yüksek IQ puanına sahip 6 kullanıcının verisininde izlenebileceği cihazda, her IQ puanı için farklı animasyonlar gösterilmektedir. Aynı zamanda oyuncu single ve multiplayer oyun sayılarını ve dünyadaki yerini de yine bu cihaz üzerinden izleyebilmektedir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları