MediaTek'in ilk 3 SIM'li cepleri geliyor!


Çift SIM'li cepler, sıkça yolculuk yapanların en iyi yardımcılarından. Bugüne dek çift SIM size yetmediğinde şansınıza küsmeniz gerekiyordu; ancak artık iyi bir çözümünüz var.

GooPhone ve LG'nin bir araya gelerek ürettikleri akıllı cepler, kullanıcılara ilk 3 SIM kartlı cepleri sunacak. MediaTek'in ilk 3 SIM kart destekli yonga setini kullanacak olan bu ceplerden GooPhone X1+ (yukarıda) ve Optimus L4 II (aşağıda), üç SIM kartını pil ömrünü önemli ölçüde etkilemeden çalıştırabiliyor.

İki cebin özellikleri de orta seviyede. X1+ iddiaya göre 5 inç FWVGA ekran, çift çekirdekli MT6572 işlemciyle geliyor. L4 II ise 3.8 inç'Lik HVGA ekran ve ismi açıklanmayan 1GHz'lik işlemciye sahip.Ceplerin özellikleri çok üst seviye olmasa da birkaç hattı yanında taşımak isteyenler için vazgeçilmez olacaklarından şüphemiz yok. LG markasını taşıyan telefon, şu anda Brezilya'da satışa sunulmuş durumdayken, GooPhone X1+'nın önümüzdeki birkaç gün içinde birkaç ülkede piyasaya sürülmesi bekleniyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları