Metal Galaxy S5'ten yeni bir işaret var!


Samsung Galaxy S5'in gövdesinin plastik değil, metal olacağına dair yeni bir söylenti daha ortaya çıktı.
Galaxy S5'in tamamen metal bir kasaya sahip olacağı iddiası, bu kez Barclays analistlerinden geliyor. Analistlere göre Catcher Technology Co, Samsung'un Galaxy serisi için kasa üretme işine başlamak üzere talimat almış durumda. Catcher ismini hatırlıyor olabilirsiniz çünkü firma, şu an itibariyle iPhone ve HTC One'ın kasalarını üretiyor.
Analistlere göre Samsung, Catcher'dan 10 milyon ile 30 milyon arası cep için kasa sipariş edecek. Ancak bu sayının 2014'ün ilk çeyreğine kadar kesinleşmeyeceği söyleniyor.
Bir başka yenilik
Bu arada, metal kasayla ilgisi olmasa da Samsung, ISOCELL adındaki yeni CMOS imaj sensörünü tanıttı. Yeni sensör, pikselleri birbirinden izole ederek aralarındaki etkileşimi azaltıyor. Bu ise daha iyi bir renk doğruluğu, daha keskin ve zengin fotoğraflar anlamına geliyor. Işık hassasiyeti artırılan yeni sensörün düşük ışık performansı da daha iyi. Sensörün "premium" akıllı cep ve tabletler için tasarlandığı söyleniyor. Bu nedenle ISOCELL'in kendisine Galaxy S5 içinde yer bulması muhtemel.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları