Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet!


Mobee'nin yeni modeli 3D desteği ve hızı ile oyun meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.
Mobee'nin sürekli geliştirdiği Mobee Nett 7", yeni eklenen özellikleri ile tablet pazarında ilklere imza atıyor. "Android 2.3 Ginger Bread" sürümünü kullanan ilk tablet olan Mobee Nett, 1.2 GHz işlemcisiyle en hızlı tablet olma özelliğine de sahip. Bu hızıyla tablet, tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanmayı sağlamanın yanı sıra özellikle oyun oynamayı çok zevkli hale getiriyor. 3D oyun ve video desteği sayesinde 3D oyunlar oynanabiliyor.
Kapasitif dokunmatik ekrana sahip 7" boyutundaki ilk tablet olan cihaz, bu özelliği ile kaliteli, konforlu ve zevkli bir iletişim sağlıyor. Benzerlerinde olmayan Türkçe klavyesiyle bir adım öne çıkan Mobee Nett, 2.0 MP kamerasıyla da benzerlerine göre fark yaratıyor. HDMI çıkışı ile 1080P high-definition video çıkışı sayesinde de; dizi ve filmler televizyona aktarılabiliyor, dokümanlar projeksiyona aktarılıp toplantılarda kullanılabiliyor.Sadece 370 gram olan ultra-ince tablet, her yere götürülebiliyor böylece işlevleri, inceliği, hafifliği ile günlük yaşamın bir parçası haline geliyor. Yeni Mobee Nett Tablet 7" kullanıcıları ister evde ister ofiste ister tatilde kısacası her yerde konforlu mobil iletişiminin keyfini yaşıyor. İşletim sistemi olarak Android 2.3 sürümünü kullanan tablet 512 MB DDR RAM'e sahip bulunuyor. 1.2 GHz işlemci kullanan yeni Mobee Nett Tablet 7", 4 GB dahili depolama alanının yanında 32 GB'a kadar destekleyen mikro SD kart yuvası bulunduruyor.
Sektördeki güçlü tabletlerden yeni Mobee Nett Tablet 7", KDV dahil 444 TL'lik fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları