Nokia incelemesi ortalığı birbirine kattı


Satışa başladığı günden beri birçok incelemede kendisinden övgüyle söz ettiren Nokia Lumia 800, bu sefer de bir Hint finans dergisi olan Moneylife'ın incelemesine konuk oldu. Fakat hem incelemenin yapılış şekli, hem de sonucu yorumcular tarafından beğenilmedi. Moneylife editörü Yogesh Sapkale incelemeyi, telefonu görmeden ve kullanmadan sadece Samsung Galaxy S Plus ile teknik özelliklerini karşılaştırarak yapmış.
Sapkale, telefona dokunmadan yaptığı incelemesinde telefonun performansını ve marketteki şansını "Nokia, Lumia 800'ü iPhone'a rakip olarak görüyor, fakat kıyasladığımızda Lumia 800 solda sıfır kalıyor. Hatta, iPhone'un yanında Nokia'nın telefonu ancak 'noPhone' olabilir" diyor.
Derginin internet sitesinde bu incelemeye karşı yorum yazanlardan, Harish isimli bir kullanıcı ise "Ne kadar kötü bir inceleme! Şu anda alınabilecek en iyi telefonlardan bir tanesi ve iPhone onun yanında ancak tuğla olabilir. Sanırım biri size iyi bir ödeme yapmış, tebrik ederim..." diyerek tepkisini dile getiriyor. Yorumun ardından Harish'in IP adresi site tarafından yayınlandı ve bu IP'nin Nokia Hindistan'a ait olduğu ortaya çıktı.
 ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları