Nokia Lumia 1020, Ekim'de Türkiye'de satışta!


Türkiye'de ilk defa Turkcell Platinum müşterileriyle buluşacak olan Lumia 1020'ye sahip olmak isteyenler 2 Ekim'den itibaren ön sipariş verebiliyor.
Piyasadaki rakip cihazlardan farklı olarak, Nokia'nın yenilikçi PureView teknolojisine sahip olan Nokia Lumia 1020, herhangi bir dijital kameradan alınabilecek en net görüntüyü üretiyor.
Nokia Pro Camera adlı yeni bir uygulamayla bir araya gelerek herkesin profesyonel fotoğraflar çekebilmesine olanak tanıyor. Bu teknoloji ile kullanıcılar fotoğraf çekmeden önce ya da sonra görüntüde istedikleri alanı seçerek detaylarda farklı hikayeler yaratabiliyor. Ayrıca, ayarların final fotoğrafı ya da videoyu nasıl etkileyeceğini çekim anında gösteren bir arayüze sahip olan Nokia Pro Camera kullanıcılara daha keyifli bir görüntüleme tecrübesi sağlıyor.
Dual capture (çift çekim) denen yeni bir özellik kullanan Nokia Lumia 1020, sınırsız düzenleme fırsatı tanıyan 4:3 oranında 38 megapiksel ve 16:9 oranında 34 megapiksel yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor ve Windows Phone 8 işletim sistemi üzerinden sosyal ağlar ile paylaşımı kolay 5 megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraflar üretiyor.
Nokia Lumia 1020'nin fiyatı ve fazlası!
Nokia Lumia 1020'nin 41 megapiksel, altı lensli lider ZEISS optik sensörü, düşük ışık koşullarında bile net fotoğraflar çekmeye olanak tanıyan optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip. Ayrıca Nokia'nın 140dB'ye kadar sesleri kaydedebilen, ses basınç seviyesi bilinen akıllı telefon mikrofonlarından altı kat daha yüksek olan Rich Recording teknolojisi sayesinde kullanıcılar gürültülü ortamlarda bile stereo sesli, net videolar çekebiliyor.
Nokia Lumia 1020 ile gelen Hipstamatic-Oggl PRO uygulaması daha profesyonel fotoğraflar çekmek isteyen kullanıcılar için ideal! Bu uygulama ile kullanıcılar, çektikleri kareleri istedikleri şekilde düzenleyebiliyor.
Nokia daha fazla profesyonel beceri ve ekstra pil ömrü için yeni Nokia Kamera tutucuyu da tanıttı. Bu aksesuar, Nokia Lumia 1020'nin dahili Xenon flaş ve mekanik objektif perdesi gibi profesyonel kameralara özel cihaz özelliklerini tamamlıyor.
Kullanıcıların etraflarında neler olduğunu ve fotoğraf çekebilecekleri yeni yerleri keşfetmelerine yardımcı olmak için, LiveSight'taki en son gelişmeler yakında HERE Maps'te olacak. Nokia Lumia ayrıca reklamın ve aboneliğin olmadığı, ücretsiz Nokia Mix Radio  servisiyle birlikte geliyor.
Nokia Lumia 1020 için tavsiye edilen satış fiyatı: KDV dahil 1999 TL
Kamera tutucu PR 95G için tavsiye edilen satış fiyatı: KDV dahil 159 TL
Kablosuz şarj cihazı CC 3066 için tavsiye edilen satış fiyatı: KDV dahil 69 TL
Nokia Lumia 1020'ye ilk kez Turkcell Platinum müşterileri kavuşacak
Nokia Lumia 1020, Türkiye'de ilk kez Turkcell Platinum müşterilerine özel ayrıcalıklı tekliflerle tüketiciyle buluşacak. Üstelik Platinum'a özel hediye kamera tutucu aksesuarı ve Platinum Hizmet Ekibi ayrıcalığıyla kapılarında teslim alma ayrıcalığıyla. Platinum müşterileri tavsiye edilen peşin fiyatı 1999 TL olan Lumia 1020 için 2 Ekim'den itibaren Turkcell Mağaza'dan (www.magaza.turkcell.com) ön sipariş verebilecek. Dileyen Platinum müşterileri, 11 Ekim 2013 itibarıyla 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 83 TL'den başlayan fiyatlarla Nokia Lumia 1020'ye kontratlı olarak da sahip olabilecek. Turkcell Dergilik, Turkcell En Yakın, Turkcell GollerCepte, Online İşlem Merkezi ve Turkcell Video uygulamaları da ön yüklü olarak Nokia 1020 kullanıcılarıyla buluşacak.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları