Nokia Sirius'un Benchmark'ı da yakalandı!


Her geçen gün hakkında daha fazla bilginin sızdığı ve Nokia'nın tanıtmaya hazırlandığı yeni tableti Sirius, bu defa Benchmark testlerinde yakalandı. İnternete sızan test detaylarına göre dört çekirdekli bir işlemciye sahip olacak olan Nokia Sirius, yüksek hız sunacak gibi görünüyor.
10.1 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak olan Sirius, 1.920 x 1.080 pikselle Full HD bir görüntü sunacak. IPS panele sahip olan tablet, böylece geniş görüş açısıyla kaliteli bir görünüm sahibi olacak. Yansıyan diğer detaylara göre 2 megapiksel ön kamerayı, 6 megapiksel arka kamerayı üzerinde bulunduracak olan Sirius, 32 GB'a kadar da microSD kart desteği de sunacak.
Sistem değerleri arasında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 bulundurduğu görülen Sirius, 2 GB sistem belleğine ve Adreno 330 GPU'ya sahip. Windows RT işletim sistemiyle birlikte gelecek olan tablet, 10 saatlik batarya süresi ile de dikkat çekici görünüyor.
Sızan bu kadar bilginin ardından artık hep birlikte, Nokia'nın 26 Eylül'de New York'ta gerçekleştireceği etkinlikte Sirius'u görmeyi bekliyoruz.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları