Nokia'dan Windows 8 bombaları


Eylül'deki Nokia World etkinliği yaklaştıkça  Nokia'ya yakın kaynaklar yeni Windows Phone 8 hakkında daha fazla detayı sızdırmaya başladı. Birinin kod adı "Arrow" öbürününki "Phi" olan iki yeni Windows Phone 8 cihazının çıkacağını zaten biliyorduk. Ama şimdi, daha fazla detaya sahibiz...
Söylentilere göre her iki telefon da Lumia serisinden çıkacak ve Phi yüksek ihtimalle önce ABD'de piyasaya sürülecek.  Ne var ki eğer telefonlar umulduğu kadar iddialı olacaksa lansman ABD ile sınırlı kalmayabilir.
Phi geniş kıvrımlı cam bir ekrana ve polikarbonat kasaya sahip olacak.  Bu iddia, ayın başında sızdırılan resimlerle örtüşüyor.
Aslında çok da güvenilir bir kaynak olmayan analist Eldar Murtazin'in de doğruladığı kadarıyla Phi 4,7 inçlik bir OLED ekrana ve "yüksek kapasiteli" bir pile sahip olacak.  Eğer kaynakların dediği doğruysa Phi, Lumia 800 ve 900'ün halefi, üst sınıf bir telefon olacak.
Arrow hakkında bilinen detaylar daha az ama onun da Windows Phone 8 yüklü orta sınıf bir telefon olacağı söyleniyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları