Nokia'nın müzik çalıcısı Guru bu mu?


Nokia'dan sızan görüntüler, bu kez dev boyutlu Lumia'lara değil çok daha küçük bir cihaza ait. Finlandiya merkezli devin küçük boyutlu bir MP3 çalıcısı üzerinde çalışıyor olabileceğinden sizlere 4 gün önce buradaki haberimizde bahsetmiştik; görünen o ki bu iddialar gerçeğe dönüşmek üzere.
Twitter'da sızıntılarıyla yakından tanınan Evleaks hesabının paylaştığı görüntüde Apple'ın iPod Shuffle'ına benzer temel bir müzik cihazı görünüyor. Nokia'nın cihazının ek özelliği ise NFC desteği sayesinde kulaklıkları ve cep telefonları eşleştirmeyi kolaylaştırması. İsminin "Guru" olması muhtemel olan cihazın üstünde birkaç denetim düğmesi ve bir microUSB şarj/eşitleme portu da bulunuyor. Cihazın diğer iki kenarında herhangi bir düğme olup olmadığını resmin çekildiği açıdan göremiyoruz.
Guru'nun Nokia'nın BH-221'i gibi ceplere özel bir Bluetooth alıcısı olması da muhtemel. Cihazın yerel depolamaya sahip olup olmadığını ve diğer işlevlerini muhtemelen yarınki Nokia etkinliğinde öğreneceğiz.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları