Note 3'ün bölge kilidini kaldıran uygulama!


Galaxy Note 3'te bulunan, Avrupa'da satın aldığınız cebinizi dünyanın farklı bölgelerinde kullanmanızı engelleyen kilit, XDA forumlarından bir geliştirici tarafından kırıldı. Aynı kilidin Android 4.4 güncellemesiyle Note 2, Galaxy S3 gibi cihazlara da geleceği söylenmişti.
RegionLock Away, Google'ın uygulama mağazası Google Play'den şu an 2.70 dolar karşılığında indirilebiliyor. Uygulama, Samsung Galaxy Note 3'teki mobil taşıyıcı kara listesini temizleyerek kilidi ortadan kaldırıyor. Uygulamanın Galaxy Note 3 SM-N9005 modeliyle uyumlu olduğunu, ülkemizde satılan Exynos sürümüne yönelik olmadığını belirtelim. Bunun yanında uygulamayı çalıştırabilmek için cebinizi daha önce root'lamış olmanız gerekiyor.
Geliştirici, aynı uygulamayı XDA üzerinden ücretsiz olarak sunuyor. SIM kilidini kaldırmak isterseniz, yaklaşık 20 dolara satılan bir SIM kilit açma kodu satın almanız da işe yarayabilir, ancak bu işlemin başarısı cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor. Cebinizi root'lamak sizin için sorun değilse, RegionLock Away fazlasıyla işinizi görebilir.
 ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları