PC'nizin başında neler döndüğünü öğrenin!


Bilgisayarımızı meraklı kişilerden ve gözlerden saklamak, sanıldığı kadar olmayabiliyor. Oda arkadaşınız onu karıştırabiliyor, aile üyeleriniz izlemeye yazılımları yükleyebiliyor. Bilgisayarınızın siz yokken nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, size tanıtacağımız bu birkaç araç işinize yarayacak.
Not: Bu tür izleme araçları, virüs ve zararlı tarayıcınız tarafından zararlı bir uygulama olarak algılanabilir ve bu konuda size bir uyarı gösterilebilir. Ancak bu durumda endişlenmenize gerek yok. Uyarının nedeni, bu tür araçların hacker'lar tarafından veri hırsızlığı gibi amaçlarla da kullanılabilmesidir.
Revealer Keylogger ve AllInOne Keylogger
Bilgisayarınızda ne yapıldığını öğrenmenin en kolay yolu, bir keylogger'dan faydalanmaktır. Bu yazılım bildiğiniz gibi basılan tuşları kaydeder ve bu kayıtlar sonradan görüntülenebilir.
Ücretsiz bir çözüm arıyorsanız, Revealer Keylogger iyi bir seçim olacaktır. Araç, basılan tuşları ve bunlara hangi programda basıldığını doğru bir şekilde kaydedebiliyor. Temel özelliklere sahip program, kullanıcıdan gizlenebiliyor.
Daha fazla işleve sahip olmak istiyorsanız, ücretli programlara gözatmanız gerekiyor. AllInOne Keylogger, sadece basılan tuşları kaydetmekle kalmıyor, çeşitli filtreleme seçenekleri, günlükleri belirli e-posta adreslerine veya FTP sunucularına gönderebilme özelliklerini de sunuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları