RIM ve Porsche Design'dan yeni cep!


Bir Porsche Design ürünü olduğu ilk bakışta anlaşılan Porsche Design P'9981 BlackBerry akıllı telefonu, paslanmaz çelik çerçevesi, el yapımı deri arka kapağı, oymalı QWERTY klavyesi ve dokunmatik ekranı ile kaliteli ve seçkin malzemeler kullanılarak üretilmiş. Bu iyi tasarıma sahip yeni Porsche Design P'9981, özel bir Porsche Design Kullanıcı Arayüzü ve isteğe bağlı olarak sunulan Wikitude World Tarayıcı destekli artırılmış gerçeklik uygulaması deneyimi ile birlikte sunuluyor. Aynı zamanda Porsche Design P'9981, başka bir P'9981 kullanıcısını kolayca tanımlayabilmek için özel PIN'ler içeriyor.
Porsche Design Grubu CEO'su Dr. Juergen Gessler; "Porsche Design, 1972 senesinden bu yana birer sembol haline gelmiş tarz sahibi pek çok önemli ürün sundu. P'9981 BlackBerry akıllı telefonu ise bir sonraki ikonumuz olacak. Kusursuz ve kendine özgü tasarımı, bunlara eşlik eden özgün malzemeleri ve üretim sürecinde titizlikle çalışılması, Porsche Design olarak felsefemize mükemmel derecede uyuyor ve ürün yelpazemizi tamamlıyor" dedi.
Güçlü donanım ve yazılım
Porsche Design P'9981; 1.2 GHz işlemci, HD video kaydı, 24-bit yüksek çözünürlükte grafikler ve arttırılmış gerçeklik deneyimi sunmak için gelişmiş sensör özelliklerine sahip yüksek performanslı bir platformdan oluşuyor. 8 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefonun hafızası, harici Mikro SD kart ile 40GB'a kadar artırılabiliyor.
En yeni BlackBerry 7 işletim sistemine sahip yeni Porsche Design P'9981, gelecek nesil BlackBerry tarayıcısı ile hızlı ve akıcı bir web deneyimi sunuyor. Ayrıca, Liquid Graphics teknolojisi ile sunulan yeni akıllı telefon, kullanıcıya hızlı ve iyi bir dokunmatik ekran deneyimi sunuyor.
Porsche Design P'9981 BlackBerry akıllı telefonu yılın ilerleyen günlerinde Porsche Design mağazalarındaki yerini alacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları