Android 4.3 bize ne zaman gelecek?


Google, Android'in yine "Jelly Bean" uzantısını taşıyan en son sürümü Android 4.3'ü dün akşam ortaya çıkardı. Nexus cihazlar, her zaman olduğu gibi güncellemeyi hemen alma ayrıcalığına sahipler, peki ya HTC ve Samsung ne yapmayı planlıyor?

HTC One ve Galaxy S4'ün saf Android ile çalışan, üretici arayüzlerini taşımayan "Google" sürümleri, aynı Nexus'lar gibi Android 4.3'e hemen geçebilecekler. Ancak HTC'den gelen açıklama, orijinal HTC One'ın Android 4.3'e ne zaman geçeceği konusunda maalesef çok şey söylemiyor. HTC'nin global çevrimiçi iletişim yönetmeni Jeff Gordon, "Android 4.3'ü inceliyor ve bu güncellemeyi planlarımızla nasıl uyumlu hale getireceğimize bakıyoruz."

Tayvanlı şirketin aksine Samsung, Android 4.3 güncellemesiyle ilgili çok daha açık konuştu ve (ne yazık ki) şunları söyledi: "Samsung UK belirli Galaxy cihazlarını Android 4.3'e güncelleyeceğini önümüzdeki aylarda onaylayacaktır." Güncellemenin önümüzdeki aylarda "onaylanacak" olması, Galaxy'lerin 2014'ten önce Android 4.3'ü göremeyeceği anlamına gelebilir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları