Android cihazınızı geliştirecek 6 masaüstü aracı!


Android'li cep telefonunuzun veya tabletinizin becerileri, bilgisayarınızı zaman zaman modası geçmiş gibi görmenize neden olabilir. Ancak cebinizi veya tabletinizi daha da geliştirebilirsiniz. Bu yazımızda Android cihazınızı daha işlevsel hale getirecek 6 masaüstü yazılımını sizinle tanıştırmak istiyoruz.
DoubleTwist: Apple'ın iOS işletim sistemi son derece kapalı olabilir ancak iTunes ile birleşimi oldukça iyi. Aynı ikiliyi Android'de bulmanız ise pek mümkün değil - DoubleTwist'i yükleyene kadar. Bu ücretsiz masaüstü uygulaması, bilgisayarınızda yüklü olan müzikleri, fotoğrafları ve videoları otomatik olarak buluyor ve düzgün bir arayüz içerisinde sanatçıya, albüme, çalma listesine ve fazlasına göre gezmenize izin veriyor.
MobileGo: DoubleTwist, çoklu ortam dosyalarını cebiniz ve masaüstünüz arasında eşitlemek için tam bir paket sunuyor. Ancak kişileri ve fazlasını eşitlemek istiyorsanız, aradığınız yazılım MobileGo. Yazılımın 40 dolarlık ücretli sürümü, telefonunuzu Outlook kişileriyle eşitleyebilme, ses ve video dosyalarını Android cihazınız için dönüştürebilme gibi özellikler sunuyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları