Android kullanıcılarına FIFA 14 sürprizi!


Uzun bir aradan sonra futbol oyunlarının çekişmesi yeniden hayatımıza girdi. EA Sports ise, bu kez FIFA 14'ü Google Play üzerinden de indirmeye açtı. Hatırlanacağı gibi EA, geçen yıl FIFA 13'ü Android kullanıcılarına sunmamıştı.
İşin ilginç yanı, oyunun hiçbir ücrete tabi olmaması... Fakat EA bu oyundan para kazanmak için, kullanıcı tarafından oyun içi satın alınacak "Premium Unlock" gibi farklı uygulama eklentilerine başvurmuş durumda. Satın alınacak olan içerik paketleri sayesindeyse, oyunun ücretsiz halinde bulunmayan birçok farklı mod içeriğe dahil oluyor. Ayrıca FIFA Point isimli bir başka ücretli ürün sayesinde, transfer pazarındaki durumumuzu çok daha iyi bir noktaya, kısa sürede getirmemiz mümkün.
Yıllardır alıştığımız üzere, oyun tamamen lisanslı 33 ligi, 600'den fazla tam lisanslı takımı, 16,000'den fazla futbolcuyu ve 34 adet stadyumu içerisinde barındırıyor. Oyuna yeni eklenen Tap to Pass, Swipe to Shoot ve Hold & Drag to Move gibi yepyeni kontrol seçenekleri de cabası.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları