Safari alternatifi 5 harika tarayıcı!


iPhone veya iPad kullanıyorsanız, web tarayıcısı olarak muhtemelen Safari çoğu ihtiyacınızı karşılıyordur. Yine de Apple'ın işletim sistemine sahip olmanız, farklı tarayıcı kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. İşte iOS'taki Safari'yi sevmeyenler için onun eksikliklerini dolduran birkaç harika web tarayıcısı.
Google Chrome (ücretsiz)
Chrome, şüphesiz iOS'taki mobil web tarayıcılarının başında geliyor. Tarayıcının en önemli özelliği, Google hesabınız yoluyla yer imlerinizi, parolalarınızı, geçmişinizi ve geri kalan neredeyse tüm tarayıcı verilerini cihazlarınız arasında eşitleyebilmesi.
Sınırsız sekme açabilme, kaldığınız yerden farklı cihazlarda devam edebilme, anında arama, gizli gezinti modu, Chrome'un önemli artıları arasında.
Atomic (1 dolar)
Atomic, bir mobil tarayıcıdan bekleyeceğiniz neredeyse tüm özelliklere sahip. Geçmişinizi, çerezleri ve fazlasını rahatlıkla temizleyebilir, hatta bunu tarayıcıdan çıktığınızda otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sekmeli gezintiyi destekleyen Atomic, sayfaları tam ekran görüntülemenize de izin veriyor. Özelleştirme seçenekleri son derece geniş olan tarayıcının kullanımı da çok kolay.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları