Sahte kartuşu tespit eden yazılım!


HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, sahte baskı malzemelerinin üretimi ve satışlarıyla dünya çapında aktif olarak mücadele ediyor. HP, iş ortaklarını ve tüketicileri korumak; orijinal HP yazıcı kartuşlarının kalitesi ve değerine olan güvenlerine sahip çıkmak için, HP Sahtecilikle Mücadele (ACF) Programı'nı yürütüyor.
Sahtecilikle Mücadele Programı doğrultusunda, sahte HP yazıcı parçaları üreten yasadışı faaliyetlerin tespit edilmesi ve sona erdirilmesi için yerel ve küresel emniyet teşkilatlarıyla yakın işbirliği içinde hareket eden HP, bu program doğrultusunda, yeni teknolojiler ve çeşitli yazılımlar geliştirerek, şirketlerin ve kişilerin baskı maliyetlerini, sağlık standartlarını ve çevre hassasiyetlerini korumalarına öncülük ediyor.
Baskı maliyetlerinde tasarruf sağlanacak.
HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, LaserJet yazıcıları için geliştirilen Toner Kartuşu Kimlik Doğrulama Programını kullanıcıların hizmetine sundu. Tüketicilerin, orijinal HP Toner Kartuşu satın aldıklarını doğrulamalarına ve bununla beraber sahte yahut dolum kartuşu tespit etmelerine yardımcı olacak Toner Kartuşu Kimlik Doğrulama Programı, kurumlara ve kişilere muhtemel bir sahtecilik var ise, anında bilgi veriyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları