Samsung Galaxy Ace Plus S7500 testte!


Samsung Galaxy Ace Plus, bir önceki modeli gibi sağlam bir kasa ile geliyor. Cebin arka tarafı, oluklu bir plastik kapaktan oluşuyor ve testlerimizde çiziklere karşı oldukça dayanıklı olduğunu gözlemledik.
Önceki sürümündeki 3.5 inç'lik ekrana göre biraz daha büyük, 3.65 inç ekrana sahip Galaxy Ace Plus'un dışı, alüminyum ile çerçevelenmiş. Ekran çözünürlüğünde ise herhangi bir değişiklik yapılmamış. Dolayısıyla 320x480 çözünürlüğünde 262.144 renk ile yetinmek durumundasınız. Renk testlerimizde cebin beyaz renkleri biraz mavimsi gösterdiğini fark ettik. Çözünürlüğün düşük olması, resimlerin ve yazıların keskinliğini de olumsuz yönde etkiliyor.
Daha hızlı işlemci sayesinde yüksek performans
800MHz'den 1GHz'lik işlemciye yükseltilen cebin performans farkı, hissedilir seviyede. Web tarayıcısı, mesajlar ve kişiler uygulamalarında yaptığınız istekler, ortalama olarak bir saniyenin altında tamamlanıyor. Web tarayıcısının yükleme süreleri de oldukça kısa. Wi-Fi bağlantısıyla yaptığımız testte 600KB'lık test sayfasını 4 saniyede açabildik. Mobil ağda ise aynı sayfayı 15 saniyede açtık. Orijinal Ace'e göre bu süreler, 1 saniye daha hızlı. Ancak Ace Plus, şu anki uç nokta ceplerin gerisinde kalıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları