Samsung MENA forumu sizler için izledik!


Samsung'un Dubai'de gerçekleştirdiği MENA Forum 2013'de markanın 2013 vizyonunu sizler için izleme şansı bulduk. Herkesi "Olasılıklar Dünyasının" kapılarını açmaya davet eden Samsung'un yeni ürün gamında başta yeni devasa UHD TV'si Premium F8000 olmak üzere, NX300 fotoğraf makinesi, tek mercek ile 3D fotoğraf ve video çekebilen 45mm F1.8 lensi ve dizüstü bilgisayarda 7 Serisi Chronos dikkatleri çekti.
Samsung Electronics Orta Doğu ve Kuzey Afrika Başkanı Kyung-tae Bae, TV deneyimini yeniden tanımlayan Smart TV'lerden, hiper bağlantılı fotoğraf makinelerine, akıllı beyaz eşyalardan, çok yönlü PC'lere kadar uzanan yeni ürün gamlarının bu yıl tüketicilere duydukları bağlılığı en iyi şekilde yansıttığını söylerken ürünlerin tüketicilerin beklentilerini karşılamanın çok ötesinde; onları bugüne kadar hayal bile etmedikleri ölçüde memnun edeceğini de sözlerine ekledi.

Samsung, tüketicilerine vermiş olduğu sözü; televizyon, beyaz eşya, bağlantılı fotoğraf makineleri, PC'ler ve yazıcılarında sunduğu inovasyon ile ortaya koyuyor. Bu sayede Samsung, neredeyse bütün yeni ürünleri ile, ürün kategorilerini nasıl yeniden tanımladığını ve içerikle ilgili aralıksız buluşları, "sezgisel kontrol" özelliği ve kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleriyle tüketici elektroniğini nasıl canlandırdığını gösteriyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları