Samsung'tan üst düzey dokunmatik monitör!


Samsung, Windows 8 için optimize edilmiş ilk çoklu dokunmatik monitör olan 7 Serisi SC770 ile global monitör pazarındaki konumunu güçlendirmek istiyor. Yeni monitör gelişmiş dokunmatik özellikleri ile daha zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
Yeni monitörle ilgili açıklama yapan Samsung Electronics'in Görüntüleme Cihazlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Jung-Hwan Kim, "Dokunmatik cihazlar pazarı hızlı bir şekilde büyümesini sürdürdükçe, tüketiciler de performans, kullanım rahatlığı ve interaktif fonksiyonlar açısından monitörlerden daha fazlasını bekliyor. Samsung'un yeni 7 Serisi Dokunmatik Monitörü ile kullanıcılar farklı bir dokunmatik deneyim yaşayacak ve eğlence içeriklerini üç boyutlu olarak izlemek için gelişmiş multimedya fonksiyonlarından yararlanabilecek." dedi.     
7 Serisi SC770'in benzersiz dokunmatik kontrol özelliği aynı anda 10 noktadan dokunmatik özelliği destekliyor ve monitör üzerinde kullanıcılar tüm parmaklarını kullanarak nesneleri sürükleyebiliyor, döndürebiliyor ya da seçebiliyor. Bu da herhangi bir ek kontrol birimine gerek duyulmadan iyi ve üst düzey bir dokunmatik etkileşimi mümkün kılıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları