SES, Türkiye operasyonlarına devam ediyor!


Yeni kapasite imkanları, yeni pazarlar ve yeni fırsatlarla global pazardaki güçlü konumu ve imkanlarını Türkiye pazarı için de sunmaya devam eden SES, 50 uyduluk filosuyla ve Astra uydularının güçlü kapasite imkanlarıyla Dünya nüfusunun yüzde 99'una ulaşıyor.
15 Mayıs tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilen toplantıda SES'in Türkiye'ye sunacağı imkanlar, dünya çapındaki SES vizyonu ve uydu sinyallerini internet sinyallerine dönüştürerek iyi bir yayın kalitesini iPad gibi yeni nesil ekranlara taşıyan SAT IP teknolojisi, katılımcılarla paylaşıldı.
SES Orta Avrupa ve Türkiye'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Norbert Willems gerçekleştirdiği sunumda; Dünyanın lider telekomünikasyon uydu operatörlerinden biri olarak SES'in, 50 uydusuyla dünya nüfusunun yüzde 99'unu kapsadığını belirtti. Willems; SES'in tüm dünyada iletim kapasitesi ve ilgili platform ile hizmetlerin sağlayıcısı olduğunu ve bu anlamda gerçek bir küresel operatör olduğunu vurguladı.
Norbert Willems'in verdiği diğer önemli mesajlarsa şöyle; "SES dünyanın en büyük izleyici kitlesine erişim sağlayan ve dünyanın en büyük hizmet sağlayıcısı konumda olan uydu operatörüdür. Tüm dünyada; Kuzey Amerika'da 1.841 kanal, Avrupa ve BDT'de 2.414 kanal, Afrika'da 526 kanal, Ortadoğu, Hindistan, Asya Pasifik bölgesinde 796 kanal, Latin Amerika ve Karayipler'de 496 kanal olmak üzere toplam 6.200 TV ve radyo kanalını taşıyoruz. Aynı zamanda dünyanın lider HD platformu olam özelliğine de sahip olan SES; Kuzey Amerika'da 918 kanal, Avrupa ve BDT'de 271 kanal, Afrika'da 2 kanal, Ortadoğu, Hindistan, Asya Pasifik bölgesinde 50 kanal, Latin Amerika ve Karayipler'de 19 kanal olmak üzere 1.200 yüksek çözünürlüklü kanalı izleyicilerle buluşturuyor."ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları