Siri iPhone 4'e girerse!


iPhone 4S'in tanıtılmasıyla birlikte telefonun en ilgi çekici özelliği şüphesiz her denileni anlayan ve yerine getiren Siri uygulamasından başkası değil. Halihazırda iPhone 4 sahipleri bile, kendilerinde olmayan bu uygulamadan oldukça etkilenmişe benziyor.
Her ne kadar iPhone 4 kullanıcılarının Siri ilgisini çekmiş olsa da, kullanıcılar iPhone 4'lerini bırakıp iPhone 4S'i sırf bu sebeple satın almak da istemiyor. Bu nedenle hacker'lar Siri'yi iPhone 4 ve yeni nesil iPod'larda da çalıştırmak derdinde...
Jailbreak edilen yani kırılan iPhone 4'lerde Siri'nin kullanılabildiğini biliyor muydunuz? @chpwn isimli bir Twitter kullanıcısı, Siri'nin iPhone 4'lere yüklenebildiğini anlattı ve yükleme işleminin nasıl gerçekleştirildiğini takipçileriyle paylaştı.
Siri'nin yüklenebilmesi için iPhone 4'ün kırılması gerekiyor. Ancak bu işlemin ardından cihaz Siri sunucularına bir şekilde bağlanıyor.
Apple ise iPhone 4'lere Siri'nin yüklenmemesi için çalışmalarını sürdüyor ve bu konuda çıkış yolu arıyor.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları