Steve Jobs'un hayali gerçek oluyor!


Henüz Apple'dan resmi bir açıklama yok; ancak Steve Jobs'ın son hayali için şirketin resmen çalışmalarına hız verdiği şirkete yakın kaynaklarca şu sıra sık sık dile getirilmeye başlandı.
The Wall Street Journal'ın yayınladığı habere göre Apple, kendi televizyonunu geliştirerek yepyeni bir alana girmeye hazırlanıyor. Peki Apple'ın geliştireceği olası bir televizyon nasıl bir şey olacak?
Söylentilere göre Apple'ın LCD TV ile kullanıcılarının karşısına çıkma ihtimali bir hayli yüksek. İnternetin gücünden fazlasıyla faydalanacağı düşünülen Apple TV'lerde iPhone 4S'lerden tanıdığımız ses tanıma uygulaması Siri de bulunacak ve uzmanlara göre bu yazılım sayesinde kullanıcılar sadece seslerini kullanarak kanal değiştirebilecek veya televizyonun sesini açıp kapatabilecek. Yani diğer bir deyişle kumandanın varlığı da bu şekilde gereksiz bir hale geliyor.
Apple TV'lerin bir diğer olası önemli özelliği de tüm Apple cihazlarıyla TV'lerinin senkronize olabilmesi... Yani iPhone, iPad veya iPod'u olan bir kullanıcı, bu cihazlarıyla Apple TV arasında kolayca bağlantı kurabilecek.
Elbette tüm bunlar bir söylentiden ibaret ve henüz Apple cephesinden resmi bir açıklama gelmiş değil.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları