Street View'da görülmemiş bir bu kalmıştı!


Google'ın bazıları tarafından çok sevilen, bazıları tarafındansa nefret edilen servisi Street View şimdiye kadar çok fazla şeye şahit oldu. Uygunsuz durumdaki insanlar, ölümler, hırsızlar, kazalar ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her tür garip şey Street View'da yerini aldı. Artık Street View kameralarının her şeyi gördüğünü düşünmeye başlarken, ortaya çıkan bir görüntü "Google'ın görmediği bir bu kalmıştı" dedirtti.
Almanya'da Berlin'e bağlı bir semt olan Wilmersdorf'da Street View kameralarına takılan bir görüntüde yolun kenarındaki kaldırım üzerinde doğum yapmakta olan bir kadın ve o anda doğmuş bebeği görünüyordu. Normal şartlarda Google Maps'teki ilgili sayfadan görülebilen bu doğum anı şu anda kaldırılmış durumda.
Diğer yandan Almanya'dan gelen bazı yorumlar bunun aslında gerçek bir bebek olmayabileceği ihtimalini söylüyor. İnternet üzerinde bu konuyu tartışan bazı Alman kullanıcılar, görüntünün kaydedildiği sokağın tam karşısında bir hastane olduğunu ve böyle bir doğumdan hastanedeki kimsenin haberi olmadığını söylüyorlar.
Gerçek olsa da olmasa da bu görüntü Street View'ın çok tartışılacak kareleri arasında yer alacak gibi görünüyor.
 ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları