Surface RT fiyatları ve özellikleri açıklandı


Uzun zamandır Surface tabletlerle ilgili ağzını bıçak açmayan Microsoft, sonunda dün yaptığı basın toplantısıyla yeni tabletleriyle ilgili tüm detayları verdi ve Surface'in tasarlandığı oldukça gizli bir Microsoft bölümünü basına tanıttı.
Üstelik sadece bunla da kalmadı, bir Microsoft Surface'i daha önce hiç bir firmadan direkt olarak görmediğimiz şekilde parçalara ayırarak parçalarını tanıttı.
26 Ekim'de çıkacak olan Microsoft Windows 8 ile birlikte Surface tabletler de piyasada yerini alacak. Daha önceki uçuk fiyat tahminlerinin aksine, Microsoft en güçlü rakibini, Apple iPad'i fiyat konusunda zorlamaya çalışıyor.
32 GB'lık modelde ana ünite (yani sadece tablet kısmı) 499 dolar, eğer klavyeye de sahip dokunmatik kılıfı istiyorsanız bu fiyat 599 dolara yükseliyor. Siyah kılıf ve klavyeye sahip 64 GB tablet ise 699 dolar fiyat etiketiyle sunuluyor. Eğer siyahtan başka renk kılıf arıyorsanız, kılıf renkleri beyaz, cam göbeği ve majenta $120 dolar olarak ekstra satın alanabilir.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları