TP-Link TL-WA730RE


Kablosuz ağlar kısa zamanda hayatımızın değişmezleri arasına yerleşti. Eğer vakti zamanında standart bir kablosuz ağ kurduysanız, evinizin özellikle arka odalarında sinyal alamama veya bağlantı kopmaları gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. Güçlü sinyaller için yayın yapan cihazların birden fazla antene, hatta antenlerin de standartların üzerinde bir güç çıkışına sahip olmaları gerekiyor. Siz de arka odanızda sıkıntı çekiyorsanız TP-Link'in geliştirmiş olduğu ve uygun fiyatıyla öne çıkan TL-WA730RE ile dertlerin üstesinden gelebilirsiniz.
TP-Link TL-WA730RE'nin görevi kablosuz bir sinyal uzatıcı olmak. Ürünü bir erişim noktası olarak da kullanabilmek mümkün. Üründeki Advanced Signal Booster özelliği sayesinde kablosuz ağ sinyalleri güçlendiriliyor ve özellikle sinyal sorunu çeken odalara çözüm sağlanıyor. 802.11n teknolojisi ile yayın yapan üründe 150 Mbps teorik hız desteği var ancak asıl dikkat çekici olan yönlerden biri mevcut olan antenin 4 dBi gücünde olması. İsteğe bağlı antenin sökülebilmesi ve daha güçlü modellerle değiştirilebilmesi mümkün ancak tek kattaki bir üç odalı ev için bile TP-Link TL-WA730RE'nin fazlasıyla yeterli geleceğini düşünmekteyiz.
Lacivert ve gri renklerde tasarlanan ürünün gövdesi oldukça parlak. Ayrıca üzerindeki desenlerin oldukça etkileyici olduklarını söylemeliyiz. Desenlerin içinde ayrıca ızgaralar da var. Böylece ürünün kolay bir şekilde serinlemesi sağlanıyor ve performanstan ödün vermesinin önüne geçiliyor. Menzilin genişletilmesi için yapmanız gereken tek şey ürünün arka tarafında bulunan Range Extender tuşuna basmak. Geriye uyumluluk da desteklendiği için TP-Link TL-WA730RE'i 802.11b ve 802.11g uyumlu ağ cihazları ile de kullanabilmeniz mümkün. Profesyonel bir kullanıcı olmasanız bile cihazınızın tüm kurulumunu ve ayarlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.ilgili hizmetlerimiz

  • Web Tasarımı
  • MSN Reklamları